Szanowni Państwo,

informujemy, że restauracja zmieniła adres siedziby. Aktualny adres restauracji:

ul. Bilinówka 6
34-500 ZakopaneDrodzy Goście,

Informujemy, że restauracja jest czynna od godz. 11:00 do 21:00 od poniedziałku do czwartku, zamowienia w tym czasie przyjmujemy do godziny 20:30. Od piątku do niedzieli restauracja czynna od 11:00 do 22:00, a zamówienia przyjmujemy do 21:30.
Informujemy również, że przy odbiorze u dostawcy płatność tylko gotówką. Płatność kartą możliwa przy odbiorze na miejscu.


Pizzeria i restauracja „Adamo” to lokal, który od 1995 roku cieszy się dobrą opinią wśród stałych mieszkańców Zakopanego oraz wczasowiczów z całej Polski.

Restauracja Adamo

Lokal może pomieścić około 70 osób na trzech salach. Dla naszych gości przygotowaliśmy bardzo bogatą kartę menu, w której polecamy: zupy, sałatki, 21 rodzjów pizzy (specjalność pizza ADAMO o średnicy 40 cm), spaghetti, żeberka o długości 0,5 m i 1 m, golonko opiekane, kurczaki z rożna, polędwica z grilla, ryby i owoce morza, desery. Główna sala restauracji Adamo Do dań mięsnych podajemy surówkę oraz do wyboru frytki, ziemniaki lub ryż gratis!

Proponujemy również szeroki asortyment napojów chłodzących, kaw herbat, win, piw oraz drinków.

Ogrody Adamo

W okresie letnim zapraszamy do „Ogrodów Adamo”, gdzie wśród zieleni i kwiatów można smacznie zjeść.

Poza tym dla naszych najmłodszych klientów proponujemy kącik zabaw w pizzerii, oraz specjalne menu np.: kotleciki „Bolek i Lolek”, małą pizze i naleśniki czyli to co dzieciaki lubią najbardziej.

Kącik zabaw dla dzieci Drink Bar 2000Lubiących klubowe klimaty zapraszamy do Drink Baru 2000 i mini klubu bilardowego.
Dla zmotoryzowanych gości parking 30 m. od restauracji. Przyjdźcie, sprawdźcie, przekonajcie się, że warto.Jesteśmy zawsze dla Was!

Firma Adamo

W przygotowanym oddzielnym punkcie można otrzymać wszystkie dania z menu na wynos, lub zamówić telefonicznie z dostawą do domu (na terenie centrum Zakopanego dowóz bezpłatny).

Zamówienia przez telefon realizujemy do godziny 22:30

Dania na telefon: 18 20 152 90